Over Health Cube

Team

 

Team

Sophie Block

Kinesitherapeute & personal trainer

E-mail: sophie.block@healthcube.be

Tel:  0485/68.55.97

Anjes Dorrenboom

Pedicure & shiatsu masseuse

E-mail: anjes.dorrenboom@healthcube.be

Tel:  0474/30.41.39

 

Ilke Bartholomees

Klinische psychologe

E-mail: ilke.bartholomees@healthcube.be

Tel: 0486/46.37.51

 

Audrey van Maele

Personal trainer

E-mail: audrey.vanmaele@healthcube.be

Tel:  0472/72.23.11

 

Sofie Van Keymeulen

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: sofie.vankeymeulen@healthcube.be

Tel: 0472/38.00.54

 

Nina Polfliet

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: nina.polfliet@healthcube.be

Tel:  0479/29.51.97

 

Mayse Khoury

Kinesitherapeute

E-mail: mayse.khoury@healthcube.be

Tel: 0470/91.19.60

 

Fabienne Van Donck

Schoonheidsspecialiste

E-mail: fabienne.van.donck@healthcube.be

Tel:  0477/95.36.80

 

Julien Massard

Kinesitherapeut

E-mail: julien.massard@healthcube.be

Tel: 0468/26 75 44

Brenda Struyf

Kinder- en jongerenpsycholoog

E-mail: brenda.struyf@healthcube.be

Tel:  0498/57.80.59

 

Matthias Lenaerts

Voeding- en dieetexpert

E-mail: matthias.lenaerts@healthcube.be

Tel: 0495/18.39.00

 

Gaëlle Grajek

Neuropsycholoog

E-mail: gaelle.grajek@healthcube.be

Tel:0497/87 29 24

Manuela Heymans

Seksuoloog

E-mail: manuela.heymans@healthcube.be

Tel: 0484/96 27 21

 

Winnie Debecker

Manueel therapeute

E-mail: 0470/26 87 12 

 

 

Als therapeuten doen wij allemaal onze uiterste best u zo snel, en vooral zo goed mogelijk te behandelen. Echter, wij hebben allen vaak wachttijden voor onze patiënten bij ons terecht kunnen, zelfs de dringende gevallen. Wij vragen u dan ook tijdig uw afspraken te verzetten bij oponthoud. Op die manier kunnen wij mensen verderhelpen die dringende zorg nodig hebben.
Afspraken dienen 48u op voorhand geannuleerd te worden om aanrekening te vermijden.
Gelieve ons en uw medepatiënten te behandelen met hetzelfde respect waarmee wij u behandelen.
Bedankt namens het hele HealthCube team.