Over Health Cube

Team

 

Team

Sophie Block

Kinésithérapeute & personal trainer

E-mail: sophie.block@healthcube.be

Tel:  0485/68.55.97

Anjes Dorrenboom

Pédicure & shiatsu masseuse

E-mail: anjes.dorrenboom@healthcube.be

Tel:  0474/30.41.39

 

Ilke Bartholomees

Klinische psychologe

E-mail: ilke.bartholomees@healthcube.be

Tel: 0486/46.37.51

 

Audrey van Maele

Personal trainer

E-mail: audrey.vanmaele@healthcube.be

Tel:  0472/72.23.11

 

Sofie Van Keymeulen

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: sofie.vankeymeulen@healthcube.be

Tel: 0472/38.00.54

 

Nina Polfliet

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: nina.polfliet@healthcube.be

Tel:  0479/29.51.97

 

Mayse Khoury

Kinésitherapeute

E-mail: mayse.khoury@healthcube.be

Tel:  +32 470/91 19 60

Fabienne Van Donck

Esthéticienne

E-mail: fabienne.van.donck@healthcube.be

Tel:  0477/95.36.80

 

Julien Massard

Kinésitherapeute

E-mail: julien.massard@healthcube.be

Tel: 0468/26 75 44

Brenda Struyf

Kinder- en jongerenpsycholoog

E-mail: brenda.struyf@healthcube.be

Tel:  0498/57.80.59

 

Matthias Lenaerts

Voeding- en dieetexpert

E-mail: matthias.lenaerts@healthcube.be

Tel: 0470/26.87.12

 

Gaëlle Grajek

Neuropsychologue

E-mail: gaelle.grajek@healthcube.be

Tel:0497/87 29 24

Manuela Heymans

Seksuoloog

E-mail: manuela.heymans@healthcube.be

Tel: 0484/96 27 21

 

 

Winnie Debecker

Manueel therapeute

E-mail: 0470/26 87 12