Over Health Cube

Team

 

Team

Sophie Block

Kinesitherapeute & personal trainer

E-mail: sophie.block@healthcube.be

Tel:  0485/68.55.97

Anjes Dorrenboom

Pedicure & shiatsu masseuse

E-mail: anjes.dorrenboom@healthcube.be

Tel:  0474/30.41.39

 

Ilke Bartholomees

Klinische psychologe

E-mail: ilke.bartholomees@healthcube.be

Tel: 0486/46.37.51

 

Audrey van Maele

Personal trainer

E-mail: audrey.vanmaele@healthcube.be

Tel:  0472/72.23.11

 

Sofie Van Keymeulen

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: sofie.vankeymeulen@healthcube.be

Tel: 0472/38.00.54

 

Nina Polfliet

Kinder- en jongerenpsychologe

E-mail: nina.polfliet@healthcube.be

Tel:  0479/29.51.97

 

Natalie Neyt

Loopbaanbegeleider

E-mail: natalie.neyt@tasscoffee.be

Tel: 0484/66 36 64

 

Fabienne Van Donck

Schoonheidsspecialiste

E-mail: fabienne.vandonck@gmail.com

Tel:  0477/95.36.80

 

Julien Massard

Kinesitherapeut

E-mail: julien.massard@healthcube.be

Tel: 0468/26 75 44

Brenda Struyf

Klinisch psychologe en relatie- en gezinstherapeut

E-mail: brenda.struyf@healthcube.be

Tel:  0498/57.80.59

 

Matthias Lenaerts

Voeding- en dieetexpert

E-mail: matthias.lenaerts@gmail.com

Tel:+32 495 18 39 00

 

Gaëlle Grajek

Neuropsycholoog

E-mail: gaelle.grajek@healthcube.be

Tel:+32 497/87 29 24

 

Olivia Petre

Kinesitherapeute

E-mail: olivia.petre@healthcube.be

Tel:+32 474/60 14 24